en Spausdinti Svetainės struktūra Klauskite
Produktų paieška

Apie Linikodą Įmonių grupė Tiekėjai Kontaktai

Titulinis > Sėkmingi Projektai
Produktai
Sprendimai
IT paslaugos
Spaudos paslaugos
Kortelių spauda
Įrangos supirkimas
Įrangos nuoma
Baterijų surinkimas
Patarimai
Dėvėta įranga
Naujienos
Naujienų archyvas
Akcijos
Parodos ir Seminarai
Sėkmingi Projektai
Siūlome darbą
Sėkmingi Projektai

2006-05-18 d. Užbaigta UAB „SCA packaging“ produkcijos sandėlio valdymo sistema, apimanti pajamavimą iš gamybos, išsiuntimą klientui, produkcijos perkėlimą sandėlyje, išsiuntimą klientui iš gamybos bei inventorizaciją. Sistema dirba realiame laike ir yra integruota su VVS SCALA — visi sandėlio operacijų duomenys operatyviai patenka į VVS.

2005-12-24 d. Užbaigta UAB „Daily service“ siuntų paruošimo valdymo sistema, apimanti programinę, aparatinę ir tinklo įrangą bei integravimą su „Microsoft®“ „Navision®“ VVS. Šios sistemos dėka „Daily service“ siuntų komplektuotojai gali greičiau surinkti siuntas, padarydami žymiai mažiau klaidų. Siuntų kompelktavimo kokybė ypatingai svarbi, nes „Daily service“ klientai prekes gauna tiesiai į biurus, toli nuo parduotuvės. UAB „LiniKODAS“ specialistai didžiuojasi šia savo sukurta sistema, nes ji išbandyta ir puikiai veikia net ypač sudėtingomis sąlygomis.

2005-09-16 d. Įdiegta pakuočių registravimo UAB „Lex system“ paskirstymo punktuose sistema. Nuo šiol siuntėjai gali patys pasitikrinti internete, kur yra jų siuntiniai. UAB „LiniKODAS“ įdiegtos įrangos ir žinių dėka, sistema ypatingai tiksliai registruoja kiekvieną siuntos pakuotę. Tai reiškia, kad tiek siuntų savininkai, tiek „Lex system“ darbuotojai gali pasitikėti informacija, o žmogiškosios klaidos atveju lengvai surasti „nuklydusią“ siutos dalį.

2005-09-02 d. UAB „Linikodas“ sukūrė ir įdiegė „Litexpo“ parodų centro praėjimo kontrolės sistemą. Naujai sukurtoje sistemoje efektyviai ir plačiai panaudotos brūkšninių kodų technologijų galimybės. Nuo šiol visi „Litexpo“ parodų dalyviai, kviestiniai svečiai ir lankytojai gaus leidimą, kvietimą ar bilietą su unikaliu brūkšniniu kodu.

2005-07-20 d.  Užbaigtas AB „Rytų skirstomieji tinklai“ projektas elektros skaitiklių parodymams surinkti ir perduoti į bendrą duomenų bazę. RST kontrolieriai nuo šiol gali naudoti UAB „LiniKODAS“ pateiktą specialią įrangą, su kuria tiksliai ir operatyviai perduos skaitiklio duomenis tiesiai į apskaitos centrą. Projektas apėmė ne tik programavimo darbus, bet ir specialios aparatūros parinkimą, pritaikymą bei teikimą.

2002-04-26 d.  Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įsigyjo 100 vnt. firmos Unitech brūkšninių kodų skaitytuvų MS-265 išduodamų knygų nuskaitymui, greitesniam ir tikslesniam skaitytojų aptarnavimui.

2001-12-20 d.  Naujoje VP Market Hyper Maximoje „Akropolis“ diegiami Symbol kainų tikrintuvai MK-1000. Nuo šiol klientai galės savarankiškai pasitikrinti išsirinktų prekių kainą.

2001-03-28 d.  UAB „Senukų“ mažmena sėkmingai įdiegė ir naudoja savo naujame prekybos centre Vilniuje Symbol kompanijos pusiau stacionarius daugiakrypčius lazerinius brūkšninių kodų skaitytuvus LS6004. Šių skaitytuvų panaudojimas aptarnaujant klientus prie kasų pateisino lūkesčius ir visiškai išsprendė kasininko darbo vietoje šio tipo įrenginiams suformuluotus uždavinius.  medaus.backa@linikodas.lt