en Spausdinti Svetainės struktūra Klauskite
Produktų paieška

Apie Linikodą Įmonių grupė Tiekėjai Kontaktai

Titulinis > Produktai> Etikečių spausdintuvai> Nešiojami spausdintuvai
Produktai
Skaitytuvai
Duomenų kaupikliai
RFID produkcija
Etikečių spausdintuvai
Eksplotacinės medžiagos
Kortelių spausdintuvai
Programinė įranga
Pramonės automatikos ir Telekomunikacijų įranga
Sprendimai
IT paslaugos
Spaudos paslaugos
Kortelių spauda
Įrangos supirkimas
Įrangos nuoma
Baterijų surinkimas
Patarimai
Dėvėta įranga
Naujienos
Naujienų archyvas
Akcijos
Parodos ir Seminarai
Sėkmingi Projektai
Siūlome darbą
Etikečių spausdintuvai
Nešiojami spausdintuvai
Avery Dennison Sierra Sport 4 Naujiena
Hibridinis modelis: gali būti naudojamas kaip nešiojamas ir kaip stalinis spausdintuvas. Tiesioginis terminis ir termoperkėlimo būdu spausdinantis spausdintuvas. Platus maitinimo šaltinų pasirinkimas (AC, DC, baterija, keltuvo, automobilio maitinimas su automatiniu perjungimu)...
Plačiau
LP3
LP3 serijos nešiojami etikečių spausdintuvai - tai puikus sprendimas tiems, kam reikia atspausdinti didelį etikečių kiekį.
Plačiau
OC2
O’Neil Compact - OC serijos spausdintuvai – tai labiausiai paplitę, lengvi ir ergonomiški, nešiojami lipnių etikečių ir kvitų spausdintuvai.
Plačiau
OC3
O’Neil Compact - OC serijos spausdintuvai – tai labiausiai paplitę, lengvi ir ergonomiški,nešiojami lipnių etikečių ir kvitų spausdintuvai.
Plačiau
MicroFlash 2t
MicroFlash 2t – spausdintuvas galintis spausdinanti aukštos kokybės čekius, pristatymo patvirtinimus, etiketes ir sąskaitas.
Plačiau
MicroFlash 4t/4te
MicroFlash 4t / 4te – spausdintuvai, spausdinantys iki 104mm pločio aukštos kokybės čekius, pristatymo patvirtinimus, etiketes ir sąskaitas.
Plačiau
MicroFlash 8i
MicroFlash 8i nešiojami spausdintuvai spausdina aukštos kokybės sąskaitas, čekius, ataskaitas bei kitus dokumentus, reikalingus paskirstant prekes.
Plačiau
PB22/32/50
Naujos kartos nešiojami etikečių spausdintuvai PB22, PB32 ir PB50. Našūs ir greičiausi savo klasėje Intermec nešiojami spausdintuvai neabejotinai pagerins mobilių darbuotojų darbo našumą.
Plačiau
PB21/31/51
Naujos kartos nešiojami kvitų spausdintuvai PB21, PB31 ir PB51. Našūs ir greičiausi savo klasėje Intermec nešiojami spausdintuvai neabejotinai pagerins mobilių darbuotojų darbo našumą.
Plačiau