en Spausdinti Svetainės struktūra Klauskite
Produktų paieška

Apie Linikodą Įmonių grupė Tiekėjai Kontaktai

Titulinis > Sprendimai> ACCELLOS sandėlio valdymo sistema
Produktai
Sprendimai
Praėjimo kontrolės sistema
Sandėlio prekių surinkimas išsiuntimui
Prekių judėjimo valdymas
Sandėlinukas
Sprendimai gamybai
ACCELLOS sandėlio valdymo sistema
Įmonės turto inventorizacija su RFID technologija
IT paslaugos
Spaudos paslaugos
Kortelių spauda
Įrangos supirkimas
Įrangos nuoma
Baterijų surinkimas
Patarimai
Dėvėta įranga
Naujienos
Naujienų archyvas
Akcijos
Parodos ir Seminarai
Sėkmingi Projektai
Siūlome darbą
Sprendimai
ACCELLOS sandėlio valdymo sistema

1. Technologija

2. Lankstus sistemos konfigūravimas

3. Prekių priėmimo valdymas

4. Prekių išdėstymo valdymas

5. Atsargų papildymo valdymas

6. Prekių atrinkimo procedūrų valdymas

7. Etikečių spausdinimo valdymas

9. Prekių valdymas formuojant komplektus

10. Atsargų valdymas

11. Ataskaitos

 

1. Technologija

1.1. Darbas su MS SQL arba Oracle duomenų bazėmis
Pagrindiniai šių duomenų bazių pranašumai – aukštas patikimumas, efektyvus valdymas ir konfigūravimas, platus Web standartų palaikymas.

1.2. Web sąsaja pagrįstos technologijos
Sandėlio dispečerio darbo sąsaja, sukurta Web principu, užtikrina patikimą ir greitą prisijungimą prie sistemos iš bet  kurio kompiuterio, prijungto prie Interneto.

1.3. Lengva integracija su įmonės finansinės apskaitos sistema ir kitais išoriniais moduliais
ACCELLOS WMS yra svarbiausias įmonės sandėlio valdymo sistemos elementas. ACCELLOS WMS gali būti lengvai susietas su įmonės finansinės apskaitos sistema ir tuo pačiu užtikrinti sklandų darbą tarp sandėlio ir pardavimo užsakymų priėmimo modulių, atsargų valdymo ir pirkimo užsakymų. Yra padaryta ne viena integracija su Microsoft Business Solutions:Navision, Axapta.

1.4. Mobilių delninių kompiuterinių terminalų palaikymas
ACCELLOS WMS pritaikytas darbui su garsiausių pasaulio gamintojų, tokių kaip Symbol, Psion Teklogix, Unitech mobiliais terminalais.

1.5. Brūkšninių kodų EAN/UPC technologijos palaikymas
Automatinio atpažinimo technologija, besiremianti produkcijos ir sandėliavimo vietų brūkšniniu kodavimu, yra pagrindinė ACCELLOS WMS ideologija ir užtikrina tokius sistemos pranašumus: greitaveiką, tikslumą, patikimumą.
Informacijos surinkimui ir operatyviam jos perdavimui į sistemą, ACCELLOS WMS naudoja mobilius radijo terminalus su integruotais brūkšninių kodų skaitytuvais


2. Lankstus sistemos konfigūravimas

2.1. Sandėlio nustatymų galimybės
ACCELLOS WMS turi daugiau nei 1500 įvairių nustatomų parametrų, reguliuojančių įvairius sandėlio konfigūracijos būdus. Pridėjus lanksčias zonų formavimo taisykles, lentynų ypatybes, naudotojų teises ir įrangos valdymą gausime didžiulę galimybių įvairovę.

3. Prekių priėmimo valdymas

3.1. Kelių gavimų valdymas vienu metu
Ateinančių užsakymų formavimas į bangas užtikrina greitą ir tikslų prekių priėmimą bei sumažina iki minimumo priėmimo zonos plotą.

3.2. Kelių operatorių darbas su tuo pačiu užsakymu vienu metu
Stambaus užsakymo atvykimo atveju taip pat galima formuoti prekių priėmimo bangą ir tokiu būdu operatyviai ir efektyviai priimti prekes.

3.3. Prekių priėmimas konteineriais arba padėklais
Sandėliams, kurie gauna krovinius konteineriais, kuriuose būna prekių iš skirtingų tiekėjų, arba stambią prekių partiją keliuose konteineriuose ar paletėse, ACCELLOS suteikia galimybę pastebimai pagreitinti prekių priėmimo procesą. Prekių priėmimas vyksta banga, sukuriama iš ateinančių užsakymų, atitinkančių konteinerių numerius.

3.4. Kryžminis perkrovimas (Cross docking)
Prekių perkrovimo iš atvykusio (iškraunamo) transporto į pakraunamą darbų optimizavimui nenaudojant pagrindinių sandėlio plotų (prekių perkrovimas vyksta priėmimo arba komplektavimo zonoje) reikšmingai sutrumpina prekių perskirstymo laiką ir optimizuoja sandėlio darbą.

3.5. Prekių priėmimas be užsakymo
Lanksčios ACCELLOS WMS galimybės įgalina priimti prekes, kurios nebuvo užsakytos. Visa informacija apie prekių priėmimą nedelsiant bus perduota į valdymo sistemą. Toks metodas ypatingai patogus formuojant naują sandėlį.

3.6. Naujų prekių įvedimas
ACCELLOS WMS įgalina įvesti naują prekę priėmimo metu net jeigu jos ir nėra įmonės prekių sąraše.

3.7. Prekių išdėstymo sandėlyje optimizacija prekių priėmimo metu
Prekės, kurios atsargos sandėlyje yra mažos, priėmimo metu sistema rekomenduoja perkelti prekes tiesiai į atrinkimo lentynas aplenkiant saugojimo lentynas. Tokia galimybė žymiai sutrumpina prekės nepasiekiamumo atkrovimui laiką.

3.8. Konfliktinių situacijų sprendimas
Kilus konfliktinei situacijai (kokybės kontrolės būtinybė, sertifikato nebuvimas, papildomos informacijos gavimo būtinybė) prekė gali būti perkelta į karantino zoną. Kitas variantas – prekė perkeliama į saugojimo lentynas su bet kokių operacijų draudimu.

3.9. Klaidų atpažinimas prekių priėmimo metu
ACCELLOS WMS įgalina atpažinti nesutapimus tarp realaus ir laukiamo prekių atvykimo. Neatitikimų ataskaita automatiškai formuojama sandėlio valdymo sistemoje ir perduodama į apskaitos sistemą.

3.10. Prekės grąžinimo operacijos
ACCELLOS WMS įgalina efektyviai kontroliuoti visus prekių grąžinimus į sandėlį. Grąžinimo procedūra labai panaši į prekių priėmimo procesą, tačiau tuo pat metu atliekamos ir kelios specifinės operacijos.


4. Prekių išdėstymo valdymas

4.1. Sandėlio zonų paskirstymas
ACCELLOS WMS įgalina sandėlyje sukurti iki 26 zonų su skirtingomis prekių taisyklėmis. Zonos gali atspindėti loginę sandėlio darbo organizaciją (priėmimo zona, atrinkimo zona su skirtingo atrinkimo būdais ir pan.). Taip pat galima sukurti zonas skirtingiems prekių tipams (zona prekėms padėkluose, zona prekėms dėžėse, zona vienetinėms prekėms ir pan.). Be to, galima kurti zonas prekių su atitinkamais požymiais saugojimui (degių prekių zona, šaldytų prekių zona, sunkių padėklų zona ir pan.).

4.2. Valdomas prekių išskirstymas po lentynas
Esant valdomam prekių perkėlimui ACCELLOS WMS duoda prekių išdėstymo lentynose rekomendacijas atsižvelgiant į tai kaip esama prekė pagal pasirinktus kriterijus jau yra arba anksčiau buvo išdėstyta lentynose, prekių judėjimą, tūrį, dydį ir svorį, lentynų matmenis arba lentynų pasiekiamumą. Ypatingas dėmesys skiriamas darbui su prekėmis, kurioms reikalingos specialios laikymo sąlygos.

4.3. Laisvas prekių išskirstymas po lentynas
Paprasčiausias prekių paskirstymo būdas pagal metodą „padėk ten, kur yra vietos“.

4.4. Prekių išdėstymo sandėlyje optimizavimas
Remiantis įvairiomis analitinėmis ataskaitomis Accellos WMS rūpinasi optimaliu įvairių prekių grupių išdėstymu sandėlyje. Analitinės ataskaitos formuojamos prekių judėjimo apskaičiavimo pagrindu.

4.5. Lentynų paskirtis su priėjimo ir dydžio atributais
Specialių priėjimo ir dydžio atributų palaikymas nustato priėjimo laipsnį prie vienos ar kitos lentynos. Lengvai prieinamos lentynos naudojamos greito apyvartumo prekių laikymui. Sunkiai prieinamose lentynose galima laikyti mažo apyvartumo prekes. Kodai naudojami lentynoms ir prekėms, kurios ten laikomos.

4.6. Darbas su pavojingais kroviniais
Atitinkamai su pavojingo krovinio požymiu, gaunamu iš apskaitos sistemos, ACCELLOS WMS valdo pavojingo krovinio aptarnavimo procedūras, pvz.: spausdinamos specialios etiketės, draudžiama pavojingą prekę laikyti kartu su kitomis prekėmis ir pan.

4.7. Greitas saugomos prekės atrinkimas
Kiekvienas bet kokios prekės judėjimas sandėlyje fiksuojamas sistemoje ir prekės būklė iškart pakeičiama į atitinkamą. Tai žymiai pagreitina galimybę atkrauti prekę iškart po jos priėmimo.


5. Atsargų papildymo valdymas

5.1. Saugojimo lentynų papildymo procedūros valdymas
Saugojimo lentynų papildymo procedūros valdymas užtikrina lankstų ir prognozuojamą prekių išdėstymo procesą. Papildymo metodai:
• Minimalus/maksimalus kiekis
• Užduotas likutis atsižvelgiant į apyvartumą
• Skubus papildymas

5.2. Automatinis papildymo užduoties formavimas atrinkimo metu
Automatiškai formuojamas laikantis nustatytų taisyklių:
Prekės apyvartumo analizės pagrindu atsargų kiekis užduotam dienų skaičiui;
Minimaliai ir maksimaliai galimas prekės kiekis lentynoje.

5.3. Grupinis papildymo vykdymas
Galima organizuoti operatorių grupes, kurie vykdo atrinkimo lentynų papildymą. Sandėlio dispečeris pamainos pradžioje planuoja atkrovimo užsakymo vykdymus (pvz.: rytinis ir vakarinis atkrovimai) ir formuoja papildymo operatorių grupes, kurios užsiima sandėlio paruošimui atitinkamų procedūrų atlikimu. Šių grupių darbo ritmas gali būti įvairus.


6. Prekių atrinkimo procedūrų valdymas

6.1. Įvairūs prekių atrinkimo metodai
ACCELLOS WMS palaiko daugiau nei 20 skirtingų prekių atrinkimo metodų, tarp jų yra klasikiniai ir mišrūs šiuolaikiniai būdai:
• Atrinkimas iš eilės pagal zonas
• Atrinkimas lygiagrečiai pagal zonas
• Daugiazonis atrinkimas
• Grupinis atrinkimas
• Atrinkimas slenkančia banga
• Atrinkimas priešpriešine banga
• Atrinkimas pagal prekę
• Atrinkimas pagal pasirinktą užsakymą
• Atrinkimas dėžėmis
• „Super market“.

6.2. Integracija su specializuotomis transporto sistemomis
ACCELLOS WMS turi specialių automatizuotų transporto sistemų (karuselės, konvejeriai, rūšiavimo sistemos, liftai, sistemos su šviesos signalais) palaikymo funkcijas.

6.3. Skirtingų operacijų valdymas vienu metu
Galimybė vienu metu valdyti kelias skirtingas operacijas, pvz.: prekės perkėlimą į atrinkimo zoną ir atrinkimas žymiai sutaupo laiką ir kitus resursus.

6.4. Prekių atrinkimo procedūros optimizavimas
Įgalina naudotis sistemos generuojamomis ataskaitomis apie prekių apyvartumą ir šių ataskaitų pagrindu formuoti rekomendacijas prekių išdėstymui optimaliausiose sandėlio vietose.

6.5. Prekių su skirtingais dydžio matais valdymas
ACCELLOS WMS palaiko įvairius vienos prekės dydžio matus (padėklas, pakuotė, maža pakuotė, vienetas ir pan.), tuo palengvindamas prekių atrinkimo operaciją (didelė pakuotė gali būti išskaidyta, jeigu to reikia). Sandėlyje gali būti sukurtos zonos skirtingo mato prekėms saugoti. Taip pat yra galimybė atkrauti didžiausias pakuotes, sujungti smulkias pakuotes į dideles ir t.t.

6.6. Darbas su analogiškomis prekėmis
Užtikrina greitą analogiškos prekės parinkimą kai sandėlyje nėra užsakytos prekės.


7. Etikečių spausdinimo valdymas

ACCELLOS WMS įgalina spausdinti skirtingo dydžio etiketes su skirtingais šriftų dydžiais, kompanijų logotipais. Etikečių spausdinimas vykdomas foniniame režime. Keli etikečių pavyzdžiai: lentynos etiketė su adresu, prekės etiketė, speciali lydinčioji etiketė transporto kompanijai, etiketė su nurodymais operatoriui atlikti vieną ar kitą operaciją, etiketė padėklui ir pan.

7.1. Specialių etikečių spausdinimas pagal tiekėjų/pirkėjų reikalavimus
ACCELLOS WMS įgalina spausdinti etiketes pagal specialius kitų įmonių reikalavimus (logotipas, formatas. Šriftas, turinys).


8. Produkcijos su skirtingais atributais valdymas

8.1. Prekių su serijiniais ir partijų numeriais valdymas
Užtikrinamas prekių su serijiniais ir/ar partijų numeriais valdymas ir atsekamumas.

8.2. Darbas su produkcija, turinčia kintamus parametrus
Užtikrinta sandėlio operacijų galimybė su prekėmis, kurios turi kintamas fizines charakteristikas: skirtingas ilgis, svoris, tūris (vamzdžiai, lakštai ir pan.).

8.3. Efektyvus specialios nomenklatūros prekių ir pagalbinių priemonių valdymas
ACCELLOS WMS įgalina patogiai valdyti produkciją, kuri nėra prekė – reklaminė dokumentacija, brošiūros, plakatai, pakavimo medžiagos ir pan.


9. Prekių valdymas formuojant komplektus

9.1. Serijinis komplektas
ACCELLOS WMS užtikrina galimybę surinkti prekes į komplektus, kurie po to išdėstomi sandėlyje. Taip gimsta naujas prekės vienetas. Šia galimybe patogu naudotis surenkant standartinį greito apyvartumo prekių komplektą.

9.2. Komplektas užsakymui
Konkretaus užsakymo išpildymui gali būti formuojamas atskiras komplektas. Po komplektavimo operacijos įvykdymo prekė gali būti atkrauta.

9.3. Greitas komplektavimas
Komplekto, kurio atrinkimas vykdomas kaip standartinio užsakymo be papildomų serviso paslaugų, sukūrimas.


10. Atsargų valdymas

10.1. FIFO/LIFO principų palaikymas, prekės galiojimo laikas
FIFO ir LIFO principai, taip pat ir prekės galiojimo laikas yra kertiniai kiekvieno sandėlio prekių valdymo akmenys.

10.2. Kontroliuojamas prekių judėjimas sandėlio viduje
„Permatomo“ sandėlio vienas iš privalumų – bet koks prekės judėjimas nedelsiant fiksuojamas sistemoje.

10.3. Ciklinė inventorizacija
Ciklinės sandėlio inventorizacijos procesas gali būti vykdomas bet kuriuo sandėlio darbo metu. Šis atsargų perskaičiavimo tipas gali būti organizuojamas keliais būdais:
• Pagal lentynas
• Pagal datą
• Pagal prekę

10.4. Pilna inventorizacija / valdomas perskaičiavimas
Pilna sandėlio inventorizacija vykdoma neapibrėžtą laiką pagal „Inventory Count Wizard“ modulyje nustatoma scenarijų.
Valdomas perskaičiavimas – galimybė atlikti pakartotiną inventorizaciją pasirinktų sandėlio rajonų arba atradus rimtų neatitikimų.


10.5. Pakrovimo zonos operacijos
Automatinis transportą lydinčių dokumentų formavimas.
Integracijos su įvairiomis transporto pervežimų sistemomis galimybė.
Specialių pakavimo etikečių formavimas ir spausdinimas pagal kliento pageidavimus.
Išankstinių elektroninių atkrovimo pranešimų (ASN) formavimas.


11. Ataskaitos

11.1. Standartiniai ataskaitų tipai
ACCELLOS WMS turi daugiau nei 50 standartinių ataskaitų tipu, pavyzdžiui:
• Ataskaita apie prekių pasiskirstymą saugojimo vietose
• Prekių priėmimo ir atkrovimo kiekis per tam tikrą laiko tarpą
• Prekių atrinkimo operacijų kiekis
• Prekių grąžinimo ataskaita
• Tiekėjų ataskaita
• Užsakovų ataskaita
• Bendra ir detali sandėlio aktyvumo ataskaita
• Inventorizacijų rezultatų ataskaita
• Konkretaus užsakymo detali ataskaita
• Pirkėjų žurnalas su užsakymų istorija
• Pranešimų apie užsakymo stovį formavimas ir išsiuntimas elektroniniu paštu
• Kitos įvairios užsakymų, klientų, pirkėjų, prekių, tiekėjų ataskaitos

11.2. Priėjimas prie užsakymų ir valdymo priemonių per Internetą
Visas užsakymų valdymas gali būti atliekamas vartotojui prisijungus per internetą. Taip pat galimas ir nutolusio sandėlio pilnas valdymas bei atskirų sandėlių sujungimas į vieną sistemą.

11.3. Specialios kliento pageidavimo kuriamos ataskaitos
ACCELLOS WMS įgalina formuoti specialias ataskaitas atsižvelgiant į kliento poreikius. Sistema įgalina kurti ataskaitas naudojant SQL skriptus arba Cristal Reports ataskaitų generatorių.