en Spausdinti Svetainės struktūra Klauskite
Produktų paieška

Apie Linikodą Įmonių grupė Tiekėjai Kontaktai

Titulinis > Patarimai> Datamax-Oneil spausdintuvų pritaikymas
Produktai
Sprendimai
IT paslaugos
Spaudos paslaugos
Kortelių spauda
Įrangos supirkimas
Įrangos nuoma
Baterijų surinkimas
Patarimai
Nuo ko pradėti
Argox spausdintuvo tvarkyklių diegimas
Argox spausdintuvo tvarkyklių diegimas
Argox spausdintuvo tvarkyklių diegimas
Datamax-Oneil spausdintuvų pritaikymas
Argox OS214, X2000 spausdintuvai – bilietų spausdinimui
Argox OS203 – kavinėms, greito maitinimo įstaigoms.
Argox AS8000CL - spaudos platinimo vietoms
Argox OS, A, R, X spausdintuvai – įspėjamiesiems ženklams spausdinti.
Datamax-O'Neil nešiojami spausdintuvai - vandens suvartojimo apskaitai
Datamax-O'Neil nešiojami spausdintuvai - bilietų pardavimui
Evolis ID kortelės
Evolis - studento pažymėjimas
Evolis - parėjimo kontrolės kortelės
Evolis - transporto elektroninis bilietas
Evolis - lojalumo kortelės
Dėvėta įranga
Naujienos
Naujienų archyvas
Akcijos
Parodos ir Seminarai
Sėkmingi Projektai
Siūlome darbą
Patarimai
Datamax-Oneil spausdintuvų pritaikymas

E-4205e/4304e Mark II spausdintuvas naudoja patikrintus ir patikimus lipnių ir pakabinamų etikečių spausdinimo sprendimus. Spausdintuvas idealiai tiks naudoti su daugybe įvairių programų, kurioms reikalingas patikimas ir ekonomiškas brūkšninių kodų spausdintuvas.
E klasė turi unikaliai suprojektuotą reguliuoją spausdinimo mechanizmą su patobulintu žaliavos stebėjimu.
E-klasė yra patikimi ir rentabils spausdintuvai, kuriais pasitiki daug didelių ir mažų įmonių visame pasaulyje.

Pramonės šakos ir panaudojimas

Žemės ūkis
Daugelis augintojų imtis priemonių, siekdami sužymėti žemės ūkio  produktus, naudojant spausdintuvus tokius kaip E klasės, spausdinti mažas etiketes, kuriose nurodytas partijos numeris ir kilmės informaciją. Šios etiketės dedamos ant produktų, transportavimo dokumentų ir įpakavimo. E-klasės spausdintuvai – ekonomiškiausias sprendimas, kuris lengvai telpa į darbo vietą.

Menas ir pramogos
Meno ir pramogų industrija naudoja E klasės spausdintuvą kaip ekonomišką būdą atspausdinti bilietus koncertams, festivaliams, muziejams, teatrams, kino ir sporto renginiams. Šis spausdintuvas yra tinkamas sprendimas bilietų įmonėms dėl savo mažo dydžio ir nedidelės kainos, be viso to jis gali atspausdinti bilietus ant storos žaliavos ir 203 arba 300 dpi spausdinimo raiška.

Bilietai
Datamax-O'Neil bendradarbiauja su bilietų pardavimo programinės įrangos ir sprendimų kūrėjais norėdami sertifikuoti E klasės spausdintuvų suderinamumą su šių programinės įrangos produktų įvairove. E klasės spausdintuvai taip pat pilnai atitinka brūkšninių kodų standartus, kurie reikalingi sudėtingoms bilietų pardavimo operacijas.

Automobilių pramonė
E klasės spausdintuvų sugebėjimas spausdinti aukštos kokybės patvarias lipdes, kompaktiškas dydis — tai idealus spausdintuvas naudoti daugelyje programų, įskaitant automobilių gamybos, techninės priežiūros ir remonto, valstybės įmonėse. Valstybės transporto biurai dažnai naudoja E klasės spausdintuvus spausdinti techninės apžiūros etiketes ir galiojimo lipdukus ant valstybinių numerių. Automobilio servisai, taip pat naudoja E klasės spausdintuvus spausdinti priminimo etiketes apie sekantį  apsilankymą.
Maisto ir gėrimų pramonė
Pramonės ženklinimo reikalavimai visų pirma skirti vartotojų informavimui ir prekių atsekimui. Dideli gamintojai iš anksto atspausdina ant pakuotės informaciją. Maži gamintojai taip pat privalo atitikti šiuos reikalavimus, ir nebrangūs E klasės spausdintuvai populiariausi spausdinant prekės kilmę, datą ir laiką, siuntos numerį, informaciją apie savo produktus.
Vyriausybės agentūros
Vyriausybės agentūroms yra keliami tokie pat reikalavimai kaip privačiam sektoriui, įskaitant būtinybę optimizuoti veiklą, sumažinti išlaidas ir padidinti efektyvumą. Nebrangi E klasė gali užtikrinti sudėtingų brūkšninių kodų ir sprendimų įgyvendiną šalyje. Jų universalumas, mažas dydis ir galimybė spausdinti ant įvairios žaliavos taptų populiarus ir ekonomiškas pasirinkimas.
Sveikatos priežiūra
Sveikatos priežiūros sektoriuje siekiant užkirsti kelią galimybei išvengti klaidų, kurios gali turėti skaudžių pasekmių, ligoninės pripažįsta, kad brūkšninių kodų naudojimas mažina šias klaidas ir spausdintuvų naudojimas sveikatos priežiūros įstaigoje spausdinant įvairias etiketes ir apyrankes yra pateisintas. E klasės spausdintuvas gali būti naudojamas kurti aukštos kokybės brūkšninius kodus, kurių naudojimas mažins klaidų galimybę. Kadangi E klasės spausdintuvas yra mažas ir universalus, jis gali būti naudojamas daugeliui paskirčių visoje ligoninėje, spausdinant laboratorinių pavyzdžių etiketes, pacientų tapatybės apyrankes, įrašų kontrolės etiketes ir turto inventorizavimo etiketes. Naudojant vienos rūšies spausdintuvus – paprastesnis viso personalo mokymas.
Paciento tapatybės apyrankė
Vis daugiau ligoninių naudoja tapatybės apyrankes su brūkšniniais kodais ligonių tapatybei nustatyti. E klasės spausdintuvas yra idealus spausdintuvas dėl savo mažo dydžio, patikimas darbo su siaura žaliava ir didelio žaliavos ritinio talpinimo.
Farmacija
Vaistinėje atspausdintų etikečių skaičius per pastaruosius metus pastebimai išaugo. Mažumas, patvarus, spausdinantis nepriekaištingos kokybės etiketes E klasės spausdintuvas puikiai tinka spausdinti vaistų aprašymų ir receptų etiketes ant buteliukų.
Pavyzdžių identifikavimas
Laboratorijos naudoja E klasės spausdintuvus spausdinti brūkšninius kodus ant cheminėms medžiagoms atsparių lipdukų, kurie klijuojami ant mėgintuvėlių ir rentgeno nuotraukų, norint pagerinti jų atseką per laboratorijos procesus. E klasės terminio perkėlimo spausdintuvai ir sintetinės medžiagos idealiai tinka kuriant puikios kokybės brūkšninių kodų etiketes.

Gamyba
Gamintojai naudoja E klasės spausdintuvus šalia savo gamybos linijų ir sandėliavimo patalpose. Daugelis gamintojų reikalauja aukštos kokybės spaudos ant tvirtų lipnių ir pakabinamų etikečių, kurias paprastai gali atspausdinti tik aukštos klasės spausdintuvai. E klasės spausdintuvai yra pigesni, tačiau jie spausdina net ant tvirtų medžiagų, įskaitant sintetines etiketes, dideles „work in progress“ etiketes, storas dėžių ir lentynų žymėjimo etiketes.
Gaminio serijos numerio etiketė
Daugelis gamintojų naudoja E klasės spausdintuvus spausdinti savo gaminio serijos numerio etiketes. E-klasė, su etikečių atklijuotuvu ir papildomu išoriniu etikečių laikikliu, yra idealus sprendimas serijos etiketėms spausdinti, visas sprendimas užima labai mažai vietos ir gali spausdinti etiketes taip greitai, kaip jos gali būti klijuojamos.
Pašto siuntos – siuntų žymėjimas
Pašto siuntų paskirstymas labai pasikeitė per pastaruosius 100 metų. E – klasės spausdintuvai yra sukurti darbui su kitais išoriniais įrenginiais, kurie gali būti lengvai sujungti kartu, kad būtų galima ekonomiškai ir paprastai spausdinti pašto siuntos mokesčių lipdukus.

Dujų, elektros, vandens ir telekomunikacinių paslaugų tiekimas
Paslaugų tiekimo bendrovėms reikia spausdinimo sprendimų žymėti ir nustatyti paslaugų linijas, kabelius ir dėžes esančius lauke. Tai aplinka, kurioje naudojamos medžiagos turi atlaikyti ekstremaliomis aplinkos sąlygomis. E — klasė ekonomiškas sprendimas, kuris spausdina aukštos kokybės etiketėms ant tvirtos medžiagos.

Mažmeninė prekyba
Brūkšninis kodas mažmeninėje prekyboje yra ne vien tik prekių skenavimas prie kasos – tai gautų prekių žymėjimas ir sandėliavimas. Kai prekė papuola iš sandėlio į prekybos salę ji yra skenuojama, kad atnaujinti prekių kiekius prekybos salėje. Kai prekė parduodama, ji skenuojama ir nurašoma iš atsargų

Prekyba papuošalais
Unikalus etiketės dizainas ir sintetinė žaliava reikalauja aukštos kokybės ženklinimo sprendimų. Mažų matmenų, universalų savybių ir aukštos kokybės E- klasės spausdintuvas idealiai tinka juvelyrinių dirbinių mažmeninės prekybos lipdukams ir etiketėms spausdinti.
Transportas ir logistika
Transporto ir logistikos įmonės naudoja etiketes su brūkšniniais kodais savo paskirstymo ir sandėliavimo sistemoje su reikiama siuntėjo/gavėjo informacija. Kiekviena siunta yra skirtinga, etikečių spausdintuvas turi gebėti atspausdinti didelius kiekius etikečių su nuolat keičiamais duomenimis. E klasė atitinka visus šiuos reikalavimus. Be siuntų, yra daug kitų veiklos rūšių, kurios reikalauja brūkšninių kodų. Pavyzdžiui, sandėliavimo lentynos turi būti sužymėtos, kad tiksliai būtų nustatyta prekės buvimo vieta. Prekėms paimtoms ir surinktoms iš sandėlio reikalingas ne tik važtaraštis, bet ir turinio etiketė.