en Spausdinti Svetainės struktūra Klauskite
Produktų paieška

Apie Linikodą Įmonių grupė Tiekėjai Kontaktai

Titulinis > Produktai> Duomenų kaupikliai> Automobiliniai kaupikliai
Produktai
Skaitytuvai
Duomenų kaupikliai
RFID produkcija
Etikečių spausdintuvai
Eksplotacinės medžiagos
Kortelių spausdintuvai
Programinė įranga
Pramonės automatikos ir Telekomunikacijų įranga
Sprendimai
IT paslaugos
Spaudos paslaugos
Kortelių spauda
Įrangos supirkimas
Įrangos nuoma
Baterijų surinkimas
Patarimai
Dėvėta įranga
Naujienos
Naujienų archyvas
Akcijos
Parodos ir Seminarai
Sėkmingi Projektai
Siūlome darbą
Duomenų kaupikliai
Automobiliniai kaupikliai
8515 Naujiena
PSION 8515 - tai krautuvinis duomenų kaupiklis, skirtas naudoti pritaisant prie autokrautuvo. Ergonominio dizaino ir mažo svorio kaupiklis patogus vairuotojams atliekant savo darbą. Atsparumo parametrai suteikia galimybė dirbti aplinkoje net iki -10° laipsnių.
Plačiau
8525
8525 modelis yra Windows CE .NET platformoje sukurtas transporto priemonėse montuojamas kompiuteris, skirtas suteikti maksimalų galingumą ir atsparumą surenkant duomenis ekstremaliose sąlygose.
Plačiau
VC-5090
Symbol VC-5090 - tai automobiliniai duomenų kaupikliai, kurie montuojami tiesiai ant keltuvų, sunkvežimių ar kitų automobilių, leidžiamtys operatoriams perduoti informaciją į valdančiąsias sistemas tiesiai iš sandėlių, parduotuvių, rampų ir kitų darbo objektų.
Plačiau
CV30
Intermec CV30 yra pritaikytas itin atšiaurioms darbo aplinkoms, tuo pat metu tenkindamas išrankiausio kleinto poreikius
Plačiau
CV60
CV60 terminalas pranoksta savo galimybėmis kitus įrenginius, pritaikytus dirbti sunkiomis sąlygomis. Šis įrenginys įveiks net kėbliausius darbo iššūkius.
Plačiau
8580 / 8590
8580 ir 8590 nėra vien tik galingi įrenginiai. Jie patikimi! Abu gali veikti aplinkoje esant nuo -30º iki +60º temperatūrai. Taip pat šie kaupikliai atitinka itin aukštą atsparumo dulkėms ir vandeniui klasę.
Plačiau
8525 G2 / 8530 G2
PsionTeklogix 8525 G2 ir 8530 G2 kaupikliai yra paremti Microsoft Windows® platforma, kuri užtikrina lanksčias programinės įrangos plėtimo galimybes. Abu modelis tinkami darbui aukšto lygio drėgmėje, o dėka aukštos IP66 atsparumo neteks rūpintis apsauga nuo dulkių ir skysčių.
Plačiau