en Spausdinti Svetainės struktūra Klauskite
Produktų paieška

Apie Linikodą Įmonių grupė Tiekėjai Kontaktai

Titulinis > Produktai> Skaitytuvai> Daugiakrypčiai skaitytuvai
Produktai
Skaitytuvai
Duomenų kaupikliai
RFID produkcija
Etikečių spausdintuvai
Eksplotacinės medžiagos
Kortelių spausdintuvai
Programinė įranga
Pramonės automatikos ir Telekomunikacijų įranga
Sprendimai
IT paslaugos
Spaudos paslaugos
Kortelių spauda
Įrangos supirkimas
Įrangos nuoma
Baterijų surinkimas
Patarimai
Dėvėta įranga
Naujienos
Naujienų archyvas
Akcijos
Parodos ir Seminarai
Sėkmingi Projektai
Siūlome darbą
Skaitytuvai
Daugiakrypčiai skaitytuvai
HAWK DPM READER
Microscan HAWK DPM READER - tai galingiausias daugiakryptis vienmačių ir dvimačių brūkšninių kodų skaitytuvas, skaitantis net ir pažeistus brūkšninius kodus.
Plačiau
M-2000
Cyclone M-2000 - rankinis ir/ar stacionarus, vienos linijos ir/ar daugiakryptis lazerinis brūkšninių kodų skaitytuvas. Pastoviai besisukantis lazerinių spindulių tinklelis kodus skaito ypatingai greitai.
Plačiau
LS-9208/9203
LS920x - tai daugiakryptis lazerinis brūkšninių kodų skaitytuvas, skirtas naudoti prekybos vietose, biure ir prekių priėmimui-išdavimui sandėliuose.
Plačiau
N-3030
Nexus N-3030 - daugiakryptis stacionarus ir ploniausias savo klasėje brūkšninių kodų skaitytuvas. Didelis kodų skaitymo greitis, ergonomiškas dizainas, pažeistų kodų atkūrimo technologija.
Plačiau
P-4010
Pollux P-4010 - stacionarus daugiakryptis lazerinis brūkšninių kodų skaitytuvas. Unikali konstrukcija, kurios pagalba skaitytuvas gali nuskaityti kodus "fly-on" arba "presentation" režimu.
Plačiau
Galaxy G-6010
Scantech — tai naujas, didelio skaitymo greičio, ergonomiškas fiksuotas brūkšninių kodų skaitytuvas. Jis puikiai tinka mažmeninės prekybos maisto prekėmis vietose. Scantech Scantium dekoderis garantuoja patikimą informacijos nuskaitymą, puikiai skaito prastos kokybės kodus.
Plačiau
S-7030
Sirius S-7030- rankinis ir/ar stacionarus, vienos linijos ir/ar daugiakryptis lazerinis brūkšninių kodų skaitytuvas, pasižymi geriausiais skaitymo parametrais ir universalumu šioje produktų grupėje.
Plačiau
S-9010
Spica S-9010 - autonominis modulis su integruotu daugiakrypčiu lazeriniu brūkšninių kodų skaitytuvu ir naujuoju "Scantium" dekoderiu. Šis mažiausias su puikiais skaitymo parametrais produktas puikiai integruojamas kioskuose, bankomatuose ir kituose įrenginiuose.
Plačiau
H-6030/6035
Hydra H-6030/6035 - skaitytuvas su "bi-optiniu" brūkšninių kodų skaitymo moduliu ir integruotomis svarstyklėmis viename korpuse. Tai greitas, ergonomiškas ir plokščiausias rinkoje sprendimas, skirtas mažmeninei prekybai.
Plačiau
G-5040
Gemini G-5040 - brūkšninių kodų skaitytuvas su integruota "bi-optine" sistema. Šis skaitytuvas vienintelis savo kategorijoje turi du kodų skaitymo modulius, kurie užtikrina skaitytuvo darbo tęstinumą sugedus vienam iš skanavimo modulių.
Plačiau
M-6050/6055
Merlin M-6050/6055 - skaitytuvas su "bi-optiniu" brūkšninių kodų skaitymo moduliu ir integruotomis svarstyklėmis viename korpuse. Tai greičiausias rinkoje esantis skaitytuvas su integruota pažeistų kodų atstatymo RSS technologija.
Plačiau