en Spausdinti Svetainės struktūra Klauskite
Produktų paieška

Apie Linikodą Įmonių grupė Tiekėjai Kontaktai

Titulinis > Produktai> Duomenų kaupikliai
Produktai
Skaitytuvai
Duomenų kaupikliai
RFID produkcija
Etikečių spausdintuvai
Eksplotacinės medžiagos
Kortelių spausdintuvai
Programinė įranga
Pramonės automatikos ir Telekomunikacijų įranga
Sprendimai
IT paslaugos
Spaudos paslaugos
Kortelių spauda
Įrangos supirkimas
Įrangos nuoma
Baterijų surinkimas
Patarimai
Dėvėta įranga
Naujienos
Naujienų archyvas
Akcijos
Parodos ir Seminarai
Sėkmingi Projektai
Siūlome darbą
Duomenų kaupikliai
Delniniai kaupikliai
HT680 Naujiena
Unitech HT680 duomenų kaupikliai kompaktiško dizaino ir idealiai tinkantys darbui atšiaurioje darbo aplinkoje.
Plačiau
PA600 phone Edition Naujiena
PA600 kaupiklis, tai brūkšninių kodų skaitytuvas su 18 mygtukų klaviatūra bei aktyviu ekranu. Visa tai užtikrina paprastą ir tikslų duomenų surinkimą. Šiuo kaupikliu taip pat galima perduoti duomenis per WLAN ir GSM/GPRS ryšį.
Plačiau
PA968 Naujiena
PA968 kaupiklis savyje apjungia brūkšninių kodų skaitytuvą, 24 arba 43 mygtukų klaviatūrą ir aktyvų ekraną. Visa tai užtikrina paprastą, greitą ir tikslų duomenų surinkimą. Apšviečiamas ekranas leidžia dirbti su šiuo kaupikliu ir prieblandoje.
Plačiau
WORKABOUT PRO 3 Naujiena
Workabout Pro 3 duomenų kaupiklis nuo šiol turi 2 kartus talpesnę RAM bei 4 kartus talpesnę Flash atmintį...
Plačiau
HT630
Unitech HT-630 – tai atsparus, kompaktiškas, ypač gerų techninių charakteristikų, lengvai programuojamas nešiojamas duomenų kaupiklis. Jis sveria tik 230 g ir yra atsparus vandeniui bei daugkartiniams kritimams iki 1,5 m ant betoninio paviršiaus.
Plačiau
PA500
Kompaktiškas PA500 duomenų kaupiklis - ta idealus sprendimas įmonės mobilioms aplikacijoms šiandien. Galingas Intel PX270 520MHz procesorius ir Windows Mobile 5.0 peracinė sistema padės mobilizuoti Jūsų verslą.
Plačiau
RH767
Unikalus kaupiklis su rankena RFID kodų nuskaitymui. Su šiuo kaupikliu prekių informaciją galima nuskaityti nuo pilnos paletės, jos neišardžius.
Plačiau
MC1000
Naujos kartos MC1000 serijos kaupikliai skirti smulkioms ir vidutinėms gamybinėms ir prekybinėms įmonėms, vyriausybinėms organizacijoms, sandėliams ir distribucijos centrams. Šiuose įrenginiuose patogiai apjungtos duomenų įvedimo ir brūkšninių kodų skenavimo funkcijos, tai leidžia padidinti jūsų darbo intensyvumą ir sumažinti reakcijos į klientų poreikius laiką. MC1000 duomenų kaupiklis sumontuotas korpuse, kuris apsaugo dulkių ir drėgmės, jis atsparus kritimams iš 1,5 m aukščio.
Plačiau
MC3000
MC3000 serijos kaupikliai lengvi ir nedideli įrenginiai skirti duomenų surinkimui ir tvarkymui realiame laike.
Plačiau
MC50
Naujos kartos SYMBOL MC 50 duomenų kaupikliai — tai idealūs kišeniniai kompiuteriai, patogūs pagalbininkai sandėlių darbuotojams, vadybininkams ir kitiems biurų darbuotojams.
Plačiau
MC9000
SYMBOL MC90X0 serijos nešiojami duomenų kaupikliai yra patys atspariausi išoriniams poveikiams ir darbo aplinkai „Symbol“ kaupikliai su Windows operacine sistema.
Plačiau
WORKABOUT PRO
Aukštų technologijų naudojimas PDA įrenginiuose užtikrina, kad klientai gaus reikalingą produktą, labiausiai tinkantį sprendžiamiems sprendimams. Naudojant skirtingus skaitytuvus 1D, 2D atvaizdų ir FRID. Psionteklogix Workabout Pro serijos nešiojami duomenų kaupikliai atsparūs išoriniams poveikiams ir darbo aplinkai. Kaupikliuose įdiegta Windows CE.NET operacine sistema. Spalvotas ekranas.
Plačiau
7530
Psionteklogix 7530 serijos nešiojami duomenų kaupikliai atspariausi išoriniams poveikiams ir darbo aplinkai yra naudojami šaltose vietose. Su jais galima dirbti esant iki -30
laipsnių šalčio.
Plačiau
7535
7535 - nešiojamas delninis duomenų kaupiklis su Windows CE.NET operecine sistema. Platus integruojamų 1D, 2D, RFID ar vaizdo skaitytuvų pasirinkimas. Pramoninis dizainas ir galimybė dirbti iki -10C šaltyje.
Plačiau
PA968II
Tvirtas aliuminio-magnio lydinio korpusas, ergonomiškai suprojektuotas, 4-bevielės technologijos, tai Unitech PA968II mobilusis kompiuteris...
Plačiau
CN3 / CN3e
CN3/CN3e - patikimas duomenų kaupiklis, atitinkantis kiekvieno darbuotojo poreikius. Šis įrenginys yra puikus pagalbininkas svarbių užduočių įgyvendinimui ekspedijavimo, logistikos ir siuntų pervežimo srityse.
Plačiau
CN4 / CN4e
Su integruota 3.5G belaide technologija, patikimas daugiafunkcis Intermec CN4/CN4e delninis duomenų kaupiklis puikiai tiks darbui net ir atšiaurioje aplinkoje.
Plačiau
CN50
Intermec CN50 yra vienintelis 3.75G belaidis duomenų kaupiklis, pasižymintis nedideliais matmeninimis ir mažu svoriu. Kaupiklyje įdiegtos pažangiausios duomenų perdavimo ir balso komunikacijos technologijos suteiks plačias galimybes įvairioms aplikacijoms.
Plačiau
CK3
Duomenų kaupiklis CK3 yra stilingas ir patvarus įrenginys su spalvotu ekranu ir patogia klaviatūra. Taip pat suteikiantis plačias komunikacijos ir duomenų rinkimo.galimybes.
Plačiau
CK31 / CK31ex
RoHS standartus atitinanktis ergonomiško dizaino Intermec CK31/CK31ex delninis duomenų kaupiklis tęsia tradicijas patikimame ir efektyviame duomenų rinkime.
Plačiau
CK32IS
Intermec CK32IS nešiojamas duomenų kaupiklis atitinka platų pavojingos darbo aplinkos sąrašą - UL, ATEX ir IECEx, todėl šis įrenginys yra saugiausias pasirinkimas darbuotojams chemijos, naftos, dujų ir farmacijos pramonės srityse.
Plačiau
CK61 / CK61ex
Intermec CK61/CK61ex duomenų kaupikliai turi viską, ko reikia dirbant labiausiai iššūkių reikalaujančiame. CK61ex delninis kaupiklis su integruota EX kodų nuskaitymo technologija, pavers duomenų rinkimą sandėliuose itin efektyviu ir sparčiu. Tai rytojaus sandėlių apskaitos kaupiklis.
Plačiau
PA600 HF
Unitech PA600 HF - duomenų kaupiklis su integruotu RFID ir brūkšninių kodų skaitytuvu bei aktyviu ekranu. Kaupiklis atsparus kritimams iš 1.2m aukščio ant betoninio paviršiaus ir yra atsparus vandeniui ir dulkėms pagal IP64 standartą.
Plačiau
PA600 MCA
Unitech PA600 MCA - duomenų kaupiklis su integruotu RFID ir brūkšninių kodų skaitytuvu bei aktyviu ekranu. Šis kaupiklis su antibakteriniu korpusu yra sukurtas išskirtinai sveikatos priežiūros sričiai ir yra atsparus kritimams iš 1.2m aukščio ant betoninio paviršiaus.
Plačiau
NEO
PsionTeklogix NEO duomenų kaupiklis įrodo, jog išskirtinai geri dalykai būna maži. Šis kompaktiškas įrenginys, kuris sveria tik 275 gramus, turi daugybę funkcijų, tinkančių daugelyje sričių.
Plačiau
IKON
IKON - begale funkcijų turintis nešiojamas duomenų kaupiklis, savo kompaktiškame pavidale talpinantis duomenų rinkimo ir perdavimo bei balso komunikacijos funkcijas - WiFi, 3G HSDPA ir Bluetooth.
Plačiau
PT980 serija
Newland PT980 - tai ergonimiškas delninis duomenų kaupiklis, skirtas įvairioms aplikacijoms - prekių kiekio tikrinimas, prekių užsakymai, bilietų tikrinimas ir daugybei kitų.
Plačiau
BasiQ
BasiQ siūlo "Viskas, ko reikia ir nieko daugiau".
Plačiau
PT8000
PT800 yra daugiafunkcinis nešiojamas duomenų kaupiklis...
Plačiau
Automobiliniai kaupikliai
8515 Naujiena
PSION 8515 - tai krautuvinis duomenų kaupiklis, skirtas naudoti pritaisant prie autokrautuvo. Ergonominio dizaino ir mažo svorio kaupiklis patogus vairuotojams atliekant savo darbą. Atsparumo parametrai suteikia galimybė dirbti aplinkoje net iki -10° laipsnių.
Plačiau
8525
8525 modelis yra Windows CE .NET platformoje sukurtas transporto priemonėse montuojamas kompiuteris, skirtas suteikti maksimalų galingumą ir atsparumą surenkant duomenis ekstremaliose sąlygose.
Plačiau
VC-5090
Symbol VC-5090 - tai automobiliniai duomenų kaupikliai, kurie montuojami tiesiai ant keltuvų, sunkvežimių ar kitų automobilių, leidžiamtys operatoriams perduoti informaciją į valdančiąsias sistemas tiesiai iš sandėlių, parduotuvių, rampų ir kitų darbo objektų.
Plačiau
CV30
Intermec CV30 yra pritaikytas itin atšiaurioms darbo aplinkoms, tuo pat metu tenkindamas išrankiausio kleinto poreikius
Plačiau
CV60
CV60 terminalas pranoksta savo galimybėmis kitus įrenginius, pritaikytus dirbti sunkiomis sąlygomis. Šis įrenginys įveiks net kėbliausius darbo iššūkius.
Plačiau
8580 / 8590
8580 ir 8590 nėra vien tik galingi įrenginiai. Jie patikimi! Abu gali veikti aplinkoje esant nuo -30º iki +60º temperatūrai. Taip pat šie kaupikliai atitinka itin aukštą atsparumo dulkėms ir vandeniui klasę.
Plačiau
8525 G2 / 8530 G2
PsionTeklogix 8525 G2 ir 8530 G2 kaupikliai yra paremti Microsoft Windows® platforma, kuri užtikrina lanksčias programinės įrangos plėtimo galimybes. Abu modelis tinkami darbui aukšto lygio drėgmėje, o dėka aukštos IP66 atsparumo neteks rūpintis apsauga nuo dulkių ir skysčių.
Plačiau